lv
en ru

PASŪTI AUTO, MĒS PIEGĀDĀSIM

Sapņo par auto, kas pats atbrauktu pie Tevis, kad gribi tam sēsties pie stūres?

Beidz sapņot, laiks pasūtīt mašīnu! Izvēlies, kuru auto modeli vēlies, kad vēlies, kur un cikos - mēs Tev to piegādāsim!

Ko Tu iegūsti, pasūtot mašīnu?

Auto sākot no 24h

Nepieciešams auto uz dienu vai vairāk? Pasūti sev automašīnu, izvēloties kādu no priekšapmaksas pakām. Priekšapmaksas pakas maksa par automašīnu tiks piemērota brīdī, kad tā tiks piegādāta un sāksies tās rezervācija. Ja nobrauksi vairāk kilometrus vai ilgāku laika posmu kā izvēlētajā priekšapmaksas pakā, tiks piemērota papildus maksa pēc “Maksā, kad brauc” tarifa.

Piegādāsim, cik vajadzēs

Organizē izbraucienu ar draugiem, kolēģiem, radiem vai citu lielāku cilvēku grupu? Nekādu problēmu – mums ir daudz mašīnu – piegādāsim tik, cik vajadzēs!

Viss iekļauts

Degviela, apdrošināšana, Rīgas Satiksmes un EuroPark* autostāvvietas, tīrība, dezinfekcijas līdzekļi, ceļu vinjetes un tehniskā apkalpošana. *Apskati autostāvvietu zonas CityBee aplikācijā.

Esi bez raizēm

Pasūti mašīnu un esi bez raizēm! Tev nebūs jāuztraucas, vai vēlamajā laikā CityBee mašīna būs tuvumā, kāds būs auto modelis, vai tas būs tīrs, vai tas būs ideālā tehniskā stāvoklī – par to visu parūpēsimies pirms piegādes!

Kā notiek mašīnu pasūtīšana un piegāde?

  • Aizpildi pasūtījuma formu zemāk – vismaz 12h pirms auto piegādes.
  • Mēs ar Tevi sazināsimies pēc pasūtījuma saņemšanas.
  • Automašīnu piegāde ir bez maksas.
  • Pirmajā minūtē tiks piemērota izvēlētās priekšapmaksas pakas maksa.
  • Pakalpojumu nevar atcelt, ja līdz plānotajai piegādei ir palikušas 3h vai mazāk. Ja pakalpojums tiek atcelts šajā laika periodā, tiks piemērota izvēlētās priekšapmaksas pakas maksa.