lv
en ru

CityBee palielina ieņēmumus un paplašina pakalpojumu klāstu Latvijā

April 24, 2023

CityBee Latvija ienākumi 2022. gadā sasniedza 19,3 miljonus eiro, kas ir par 130% vairāk nekā gadu iepriekš. Arī reģistrēto lietotāju skaits aizvadītā gada laikā pieaudzis par 33%. Turpinot pilnveidot pakalpojumu kvalitāti, efektivitāti un pieejamību, uzņēmums ieviesis virkni IT sistēmas jauninājumu, tostarp pilnveidotu automatizēto ātruma uzraudzības sistēmu, kā arī paplašinājis savu kravas transportlīdzekļu autoparku un pakalpojumu pieejamību vēl piecās Latvijas pilsētās, kopumā aptverot 13 Latvijas pilsētas. Uzņēmuma EBITDA rezultāts uzrāda būtisku pieaugumu, sasniedzot 1,95 miljonus eiro, kas ir ievērojams kāpums salīdzinot ar 2021. gadu.

Pagājušā gada laikā CityBee atjaunoja savu kravas transportlīdzekļu autoparku un investēja jaunos vieglo automašīnu modeļos. Uzņēmums turpināja paplašināšanos un kopš aizvadītā gada piedāvā savus pakalpojumus vēl piecās Latvijas pilsētās – Ventspilī, Olainē, Jelgavā, Ogrē, Ikšķilē, kopumā aptverot 13 Latvijas pilsētas.

2022. gadā CityBee saviem klientiem sāka piedāvāt priekšapmaksas pakas, kas nodrošina izdevīgāku cenu garākiem braucieniem. Šāda veida pakalpojums sniedz iespēju autovadītājiem par fiksētu cenu izvēlēties noteiktu kilometru daudzumu un izmantošanas laiku. Uzņēmums ieviesa arī naudas atmaksas sistēmu, kas nodrošina draudzīgākus nosacījumus CityBee klientiem, kuri regulāri izmanto uzņēmuma pakalpojumus.

Aizvadītais gads bija grūts gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, jo inflācija un degvielas cenu kāpums izraisīja arī automašīnu apkopes izmaksu pieaugumu. Neraugoties uz šiem šķēršļiem, mēs veiksmīgi pārvarējām izaicinājumus, nodrošinot saviem klientiem augstas kvalitātes uzticamus pakalpojumus, kas pielāgoti viņu vajadzībām. Tā rezultātā pieprasījums pēc mūsu mobilitātes pakalpojumiem pieauga, nodrošinot biznesa izaugsmi Latvijā. Jāatzīmē, ka nobraukto kilometru un ar mūsu automašīnām veikto braucienu skaits palielinājās par 32%, salīdzinot ar gadu iepriekš. Uzņēmuma pozitīvos rezultātus veicināja arī apstākļi lietoto auto tirgū. Tādēļ vēlos pateikties mūsu klientiem par uzticēšanos, izvēloties savās gaitās doties ar CityBee auto, kā arī mūsu komandai, kas rūpējas, lai arvien vairāk iedzīvotāju spētu novērtēt kvalitatīvu un uzticamu pakalpojumu sniegtās priekšrocības,” saka Krištofs Hegedjušs, CityBee reģionālais vadītājs Latvijā.

Sekojot mobilitātes tendencēm un pieprasījuma pieaugumam, CityBee apsver iespēju šogad paplašināt automašīnu koplietošanas pakalpojumus arī citās Latvijas pilsētās, kā arī turpināt investēt esošā autoparka atjaunošanā. CityBee mātes uzņēmums Modus Mobility kopš šī gada marta piedāvā pilna servisa auto abonēšanas pakalpojumu – MyBee, piedāvājot klientiem par fiksētu samaksu auto izmantot ilgtermiņā. Papildus uzņēmuma prioritāte šogad ir klientu digitālās pieredzes uzlabošana, plānojot investīcijas CityBee  mobilajā lietotnē iespējami labākās klientu pieredzes nodrošināšanai, kā arī tehnoloģijās, kas ļaus analizēt klientu uzvedību.

2022. gadā CityBee īpašu uzmanību pievērsa aktivitātēm, kas saistītas ar satiksmes drošību un iedzīvotāju auto vadīšanas kultūru. Uzņēmums uzlaboja ātruma uzraudzības sistēmu un ieviesa automatizētu apziņošanas sistēmu, kas ar īsziņu un telefona zvanu palīdzību brīdina lietotājus par ātruma pārsniegšanu. Analizējot iegūtos datus, šī sistēma palīdz mainīt autovadītāja uzvedību – lielākā daļa lietotāju, kas pārsnieguši ātrumu, to samazina pēc saņemtā brīdinājuma. Ja tomēr lietotājs auto vadīšanas ieradumus nemaina, attiecīgā konta darbība var tikt apturēta.

“Mums ir svarīgi, lai ne tikai mūsu klienti uz ceļa uzvestos atbildīgi, bet mēs arī rūpējamies, lai kopējais drošības līmenis uz Latvijas ceļiem pieaugtu. Tāpēc sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) pagājušajā gadā piedalījāmies vairākās sociālās atbildības kampaņās, ko turpināsim arī šogad,” norāda K. Hegedjušs.

Viss, ko Tev vajag, ir CityBee lietotne!

Lejuplādē lietotni un reģistrējies vien 60 sekundēs!