Toyota Corolla Cross
1 minūti
0.12€
1 stunda
5.9€
1 diena
20.9€
km
0.31€
Cenas kalkulators
Toyota Corolla Cross
Cena šim braucienam būtu
0€
Cenā iekļauta brauciena sākuma maksa 0.44 €.
Izmantojot CityBee, par degvielu pašam nav jāmaksā – Tu maksā tikai par brauciena laiku un nobrauktajiem kilometriem.
Uzpildīt auto ir vienkārši!
Dodies uz jebkuru Circle K degvielas uzpildes staciju. Atver CityBee lietotni un uzsāc uzpildes procesu. Izpildi aplikācijas norādes, uzpildi degvielu un dodies ceļā! Ja degvielas līmenis būs zem ¼ no bākas tilpuma – par uzpildi saņemsi 2 EUR atlaidi.
Uzpildes soļi:
Pārbaudi lietotnē karti, sadaļā Rezervācija, lai redzētu tuvākās Circle K degvielas stacijas. Klikšķini uz izvēlētās stacijas, lai redzētu informāciju un navigāciju, kas palīdzēs nokļūt uzpildes stacijā.
Ierodoties stacijā, atver paziņojumu, ko saņemsi no CityBee vai lietotni, dodies uz Rezervāciju un izvēlies Uzpildīt.
Lietotnē redzēsi pieejamos sūkņus. Izvēlies savu sūkni, aktivizē to un sagaidi apstiprinājumu.
Kad redzi paziņojumu Gatavs uzpildei, paņem degvielas pistoli un sāc uzpildi. Pēc uzpildes, noliec degvielas pistoli tai paredzētajā vietā – lietotne automātiski atjaunos uzpildes statusu.
Ja tomēr nevēlies veikt uzpildi, procesu vari atcelt divos veidos:
a. Manuāli – paņem pistoli un uzreiz ieliec atpakaļ; uzpilde tiks atcelta.
b. Automātiski – ja pistole netiek paņemta, lietotne pēc 2 minūtēm atcels uzpildi.
Retos gadījumos, var nākties izmantot degvielas karti, kas atrodas automašīnā. Tas notiek, ja uzpilde lietotnē nedarbojas vai, ja degviela tiek uzpildīta ārpus Baltijas valstīm. PIN kods un degvielas veids redzams CityBee lietotnē, pie aktīvās rezervācijas.


Mēs esam parūpējušies par tavu atbildību autoavārijas gadījumā, ja vien nekavējoties mūs par to informēsi un ievērosi pakalpojumu sniegšanas noteikumus, par zaudējumiem parūpēsies BeeChill maksa.
Tomēr ir izņēmumi, kad būs jāuzņemas finansiāla atbildība, piem:
Ja neziņoji par negadījumu,
Tīša vai neapdomīga rīcība (piemēram, braukšana reibumā vai Ceļu Satiksmes Noteikumu pārkāpšana),
Citi izņēmumi, kas minēti mūsu Pakalpojumu sniegšanas noteikumos (7.17. Pants).
Šādos gadījumos būsi atbildīgs par zaudējumiem, un tev būs jāsedz visas izmaksas.
Sīkāku informāciju, lūdzu, apskati mūsu Pakalpojumu sniegšanas noteikumos.
Nakts rezervācijas paka ļauj rezervēt auto vakarā un auto tevi gaidīs līdz pat rītam – lieliski, ja auto nepieciešams agri no rīta vai vienkārši vēlies būt drošs, ka tas būs pieejams.
Paka ir pieejama no svētdienas līdz ceturtdienai un to var iegādāties tikai laikā no 21:00 līdz 23:00. Dienas laikā paka būs redzama lietotnē, taču ārpus minētā laika, to iegādāties nebūs iespējams.
❗Ja Tev jau ir aktīva rezervācija, arī varēsi iegādāties šo paku.
Reizē vari iegādāties tikai vienu Nakts rezervācijas paku.
Lai nepalaistu pakas iegādes laiku garām, lietotnē vari iestatīt atgādinājumu – saņemsi paziņojumu, tiklīdz Nakts rezervācijas paka būs pieejama.
Kā tā darbojas:
Izvēlies jebkuru vieglo auto laikā no 21:00 līdz 23:00 un izvēlies Nakts rezervācijas paku, tikai par 4,99 €.
Auto tev tiks rezervēts uz nakti.
Ja neplāno braukt uzreiz, vari ierasties pie auto sev ērtā laikā – rezervācija pagarināsies automātiski.
Nakts rezervācijas laikā (9 stundas no pakas aktivizēšanas), maksāsi tikai par nobrauktajiem kilometriem – minūšu maksa netiek piemērota.
Pēc 9 stundām, spēkā stājas standarta minūšu un kilometru tarifs.
“CityBee” automašīnas ir jaunas un labā tehniskajā stāvoklī.
Tomēr, ja automašīnu nevar iedarbināt vai tā sabojājas (braucot dzirdama neraksturīga skaņa, ierīču panelī iedegas indikatori sarkanā krāsā vai ir citas bojājumu pazīmes), lūdzu, sazinies ar mums pa tālruni +371 27265460.
Mūsu uzdevums – pēc iespējas ātrāk un raitāk sniegt tev nepieciešamos pakalpojumus, lai bojājumi ceļā izraisītu pēc iespējas mazāk neērtību un tu varētu turpināt savu braucienu pēc iespējas ātrāk.
Nav svarīgi, kurā pilsētas vietā tu atradīsies – rīkosimies operatīvi, lai tu varētu turpināt braucienu, un tev tiktu izmaksāta kompensācija.
Reģistrācija “CityBee” ir bezmaksas. Netiek piemērota arī lietošanas maksa.
Bērni ir jāpārvadā tiem paredzētos bērnu paliktnīšos.
“CityBee” automašīnās ir bērnu pārvadāšanai pielāgoti paliktnīši bez atzveltnes. Auto paliktnīši ir paredzēti lielākiem bērniem, t. i., tas ir tikai paaugstinājums bez atzveltnes.
Ceļu satiksmes noteikumos ir noteikts, ka bērnus, kuri ir jaunāki par 12 gadiem un īsāki par 150 cm, ir atļauts pārvadāt automašīnas salonā – priekšējā sēdeklī, tikai speciālos, viņu augumam un svaram pielāgotos, attiecīgā tipa paliktnīšos.
Drošības apsvērumu dēļ CityBee automašīnās tiek nodrošināti tikai likuma noteiktajā kārtībā 2/3 grupas bērnu paliktnis bez atzveltnes (booster cushion) bērniem no 22-36 kg, vecumā no 6 līdz 12 g.
Sniedzot pakalpojumus, tiek izmantoti citu juridisko personu sniegtie pakalpojumi (datu centru, dokumentu, fotogrāfiju pārbaudes, administrēšanas, maksājumu, audita, uzskaites, juridiskie un konsultēšanas pakalpojumi, parādu piedzīšanas, viedtālruņu lietotnes izmantošanas analīzes un statistikas uzraudzības, tiešā mārketinga, elektroniskā pasta, īsziņu sūtīšanas, maksājumu starpnieku pakalpojumi u.tml.).
Visos gadījumos tiek nodrošināts, lai trešās personas, kuras sniedz pakalpojumus, ievērotu konfidencialitātes un atbilstošas personas datu aizsardzības saistības.
Ja nepieciešams, Tavus personas datus varam sniegt valsts un pašvaldību institūcijām, pamatojoties uz spēkā esošajiem tiesību aktiem un (vai) mūsu likumiskajām interesēm.
Pēc satiksmes negadījuma, kurā bija iesaistīta uz Tava vārda izmantota “CityBee” automašīna, Tavi dati tiks nodoti apdrošināšanas uzņēmumiem un, ja nepieciešams, citām ar satiksmes negadījumu saistītajām pusēm.
“CityBee” ir arī tiesības, un, atsevišķos gadījumos, pienākums nodot informāciju par klienta veiktajiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem (piemēram, par ātruma pārsniegšanu, atrašanos pie stūres reibumā) atbildīgajām instancēm (piemēram, policijai).
“CityBee” privātuma politikā (publicēta adresē https://contracts.citybee.lv/privacy-policy/lv/20210114) ir detalizēti izskaidrots, kādiem nolūkiem un kuri Tavi personas dati tiek apstrādāti, kā arī kādu laika periodu tie tiek glabāti.
Lūdzu, ņem vērā, ka šis pakalpojums tiek sniegts tikai Lietuvā.
Karti ar visām elektrības uzlādes stacijām meklē adresē: https://www.plugshare.com.
Kartē ir atzīmētas visas uzlādes stacijas (ieskaitot arī “IgnitisON” un “ElintaCharge”, kurās uzlāde “CityBee” klientiem ir bez maksas).
1 minūti
0.12€
1 stunda
5.9€
1 diena
20.9€
km
0.31€
Cena šim braucienam būtu
0€
Cenā iekļauta brauciena sākuma maksa 0.44 €.