Cenas kalkulators
VW T-Roc
Cena šim braucienam būtu
0€
Cenā iekļauta brauciena sākuma maksa 0.44 €.
Reģistrācija “CityBee” ir ātra un vienkārša.
Tev nekur nav jādodas – reģistrējieties ar viedtālruņa lietotnes starpniecību un sāc lietot! Reģistrācija aizņems vien dažas minūtes.
Bezmaksas rezervācijas laiks ir 15 minūtes.
Savukārt, ja ar 15 minūtēm ir par maz un nepieciešams vairāk laika – vari izvēlēties pagarināt rezervāciju, noklikšķinot uz Rezervācija un tad – Pagarināt.

Pagarinātā rezervācija maksā tikpat, cik laika cena konkrētajai automašīnai, kas norādīta cenrādī.
Pagarinātās rezervācijas maksimālais ilgums ir 24 stundas. Ja šajā laika posmā neatslēgsi automašīnu, lietotnē atlasot Atbloķēt, rezervācija tiks pārtraukta un tiks ieturēta maksa par izmantoto laiku. Tu jebkurā brīdī vari atcelt pagarināto rezervāciju. Šājā gadījumā maksāsi tikai par izmantoto maksas rezervācijas laiku.
Rīgas teritorijā CityBee klienti var bez maksas novietot automašīnu visās Rīgas Satiksmes stāvvietu zonās, izņemot R zonu, kur stāvvietas maksa ir jāsedz pašam klientam.
Lūdzam ņemt vērā, ka, novietojot automašīnu privātā maksas stāvvietā (piemēram, CityPark, EuroPark, UniPark vai citās privātajās stāvvietās, ja vien konkrētajā vietā nav norādīts izņēmums), stāvvietas maksa ir jāapmaksā pašam klientam.
Tāpat neatkarīgi no tā, vai aplikācijā redzamā zona ir atzīmēta kā bezmaksas (caurspīdīga) vai maksas (dzeltena), klientam vienmēr ir pienākums ievērot Ceļu satiksmes noteikumus, ceļa zīmes, papildzīmes un citus spēkā esošos stāvēšanas ierobežojumus.
Pirms automašīnas novietošanas vienmēr pārliecinieties, ka stāvēšana konkrētajā vietā ir atļauta.
Ja vēlies nomainīt telefona numuru CityBee lietotnē, seko šādiem soļiem:
Vairāk > Mans profils > Telefona numurs. Norādi jauno telefona numuru un ievadi verifikācijas kodu, ko saņemsi SMS veidā uz jauno telefona numuru.
Ja vēlies mainīt CityBee reģistrēto telefona numuru, taču nevari piekļūt savam profilam lietotnē, nosūti mums pieprasījumu e-pastā uz info@citybee.lv, izmantojot savu e-pasta adresi, kuru norādīji savā CityBee profilā, un norādi savu jauno tālruņa numuru. Pēc pieprasījuma saņemšanas mēs to mainīsim.
Ja nevari piekļūt sava profila piesaistītajam e-pastam, lūdzu, sazinies ar mūsu klientu atbalsta komandu, lai saņemtu papildu palīdzību.
Uzmanību! Lai aizsargātu Tavu kontu un novērstu krāpšanu, mainot tālruņa numuru, mēs noņemsim Tavu vadītāja apliecību un maksājuma karti/-es. Pievieno savu vadītāja apliecību un maksājumu karti no jauna, un Tu varēsi atkal izmantot pakalpojumus.
Minimālā brauciena maksa ir mazākā summa, kas jāmaksā par mūsu pakalpojumiem un tiek ieturēta no tava maksājumu konta, tiklīdz atslēgsi automašīnu vai pagarināsi rezervāciju. Ja brauciena izmaksas pārsniedz minimālo summu, atlikušo daļu ieturēs brauciena beigās. Tomēr, ja kopējā summa ir mazāka par minimālo maksu, starpība netiks atmaksāta.
Minimālā brauciena maksa katrai automašīnai ir norādīta lietotnē.
Lūdzu, ņem vērā, ka atlaides neattiecas uz minimālo brauciena maksu.
Lūdzu, ņem vērā, ka šis pakalpojums tiek sniegts tikai Lietuvā.
Atkarībā no modeļa un uzlādes stacijas veida laiks atšķiras:
Ātrās uzlādes stacijas (50+kW)-0-80% 45 minūtēs (VW e-Crafter) vai 1h 10 min (Peugeot e-2008);
Maiņstrāvas uzlādes stacijas (11 kW)-0-80% 3,5 stundu laikā (VW e-Crafter) vai 4,5 stundas (Peugeot e-2008);
Mājas uzlāde no elektriskās 220 V kontaktligzdas-0-80% pēc 14 stundām (VW e-Crafter) vai 20 stundām (Peugeot e-2008).
Jūs varat uzpildīt savu CityBee auto jebkurā Circle K uzpildes stacijā. Vienkārši atveriet lietotni, pārbaudiet kartē tuvāko staciju un pieskarieties tai, lai iegūtu norādes. Kad esat tur nokļuvis, atveriet lietotni, nospiediet “Uzpildīt” un izpildiet vienkāršās darbības. Vēlaties uzzināt vairāk? Skatiet procesu šeit.
Automašīnas lietošanas laiks sākas no automašīnas atbloķēšanas brīža vai noklikšķinot uz “pagarināt rezervāciju” un beidzas, kad automašīna tiek aizslēgta, izmantojot viedtālruņa lietotni.
Katru reizi, kad izmantojat CityBee, jūs varat izvēlēties “maksā, kad brauc” vai priekšapmaksas pakas.
Brauciena sākuma maksa – papildus piemērota visiem “maksā, kad brauc” braucieniem (netiek piemērotapriekšapmaksas pakām). Maksa par katru automašīnu ir norādīta lietotnē.
Priekšapmaksas pakas – cenas pakām ir fiksētas.
Priekšapmaksas paku cenas ir balstītas uz iekļauto laiku un kilometru skaitu.
Pēc priekšapmaksas pakas beigām (kad iekļautie km un/vai laiks ir beidzies), ja turpināsi braucienu neiegādājoties jaunu priekšapmaksas paku, tev tiks piemērots tarifs “maksā kad brauc“.
Tas nozīmē, ka būs jāmaksā par papildus minūtēm/ stundām vai dienām un km, atkarībā no tā cik ilgi turpināsi lietot mūsu automašīnu un cik km nobrauksi.
Visas pieejamās priekšapmaksas pakas ir atrodamas lietotnē CityBee.
Par degvielu un apdrošināšanu papildus nav jāmaksā – par to parūpēsimies mēs.
Cena šim braucienam būtu
0€
Cenā iekļauta brauciena sākuma maksa 0.44 €.